Při vymáhání pohledávky je nutné být aktivní a důsledný. Emaily jsou účinným nástrojem, ovšem ještě většího účinku dosahují, pokud jsou personifikovány. Na základě jasných a striktních informací dlužník vidí, že se nemá smysl vyhýbat zaplacení dluhu. My Vám ukážeme jak takové zprávy vytvářet s co nejmenší námahou.

U emailů musíte brát v potaz odlišné nastavení schránek, které mohou tuto zprávu označit jako spam. Proto nabízíme také SMS, které se zobrazí na displeji a nedají se tak snadno ignorovat.


Můžete samozřejmě vytvářet každý email zvlášť, ve výjimečných případech je to žádoucí, ale pokud posíláte velké množství zpráv v téměř stejné podobě, je to zbytečné mrhání časem. Proto jsme stvořili šablony!


Šablony jsou předem nadefinovaný text, který si vytváříte sami podle potřeby. Velkou výhodou jsou parametry, které Evolio umí automaticky doplnit informacemi z databáze do textu emailu. Nemusíte už tak pokaždé přepisovat údaje o částce, datu splatnosti apod. z každé pohledávky zvlášť.


Pokud Vás šablony zaujaly, přečtěte si článek s podrobným návodem jejich tvorby.

Přikládáme malou ukázku:

Takto vypadá vzor šablony. Nedělá nám problémy jakýkoliv Váš email s obrázky a jinými grafickými úpravami. Takový text s úpravami stačí zkopírovat.

Po přesunutí do spisu už jen vyberete příjemce emailu, typ šablony a odešlete.

Hromadné odeslání

Emaily je možné odesílat také hromadně pomocí modulu Evolio Power Reporting.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Našli jste odpověď?