Profil uživatele je nezbytnou součástí Evolia. Je umístěn v pravém horním rohu u Vašeho jména. V profilu naleznete základní informace o účtu, nastavení upozornění, změnu hesla a několik dalších funkcí.

Po rozkliknutí profilu je možné editovat celé jméno, funkci uživatele, telefon a hlavně podpis emailu. Pokud již používáte emailový podpis stačí jej zkopírovat a vložit do pole Podpis emailu. Text zůstane v původním formátováním i s odkazy ale bez obrázků.

Pokud chcete aby Váš podpis obsahoval obrázek je nutno jej tam dodatečně přidat. Ve spodní liště Podpisu emailu najdete jako předposlední symbol obrázku. Po kliknutí na něj se otevře okno, kde si vyberete soubor ze svého počítače. Následně můžete změnit velikost tažením z jakéhokoliv rohu obrázku.

V druhé záložce Oznámení/Notifikace jsou na výběr čtyři oznámení, pro které je možné si nastavit emailovou notifikaci. Pokud bude Vašemu účtu přiřazená jedna z těchto činností, přijde Vám o tom oznámení na email.

V poslední záložce Nastavení naleznete jedinečný odkaz pro kalendář, kterým můžete přenést úkoly z Evolia do dalších kalendářů. Podrobný návod naleznete v článku věnovaném exportu úkolů z Evolia.

Níže je nastavení způsobu otevírání souborů uložených v Evoliu. Pokud máte nainstalovánu aplikaci Evolio Synchronizer, doporučujeme zvolit stejnojmennou variantu z výběru a nemusíte tak složitě stahovat a nahrávat soubory do Evolia.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKYNašli jste odpověď?