Případy, které již máte v Evoliu naimportované, můžete pomocí Evolio Importeru také upravovat. K tomu slouží funkce Aktualizace případů.


Po rozkliknutí Aktualizace případů se vám zobrazí tabulka, do které pomocí tlačítka Otevřít, vložte Váš excelovský soubor nebo internetový odkaz na stránku s údaji, které chcete u případů upravit/přidat.


Image PlaceholderAby Evolio dokázalo rozpoznat a přiřadit data z tabulky k jednotlivým položkám v prostředí Evolia proveďte Mapování.


Šablonu pro úspěšné namapování vaší tabulky vám vytvoříme. Stačí, když nám zašlete vzor dokumentu, ve kterém máte uložené údaje, které chcete aktualizovat. Tuto šablonu poté v okně Mapování vyberte a stiskněte tlačítko Potvrdit.


V levém dolním rohu naleznete Souhrn importu. Pokud v prvním řádku tabulky máte názvy jednotlivých sloupců, políčko První řádek je hlavička nechte zaškrtnuté. Níže se vypisuje název šablony, počet zvalidovaných (úspěšně namapovaných) případů a počet chybných položek. Položky, u kterých se vyskytla chyba budou v tabulce červeně zvýrazněny.


Image Placeholder

Pokud se tabulka namapovala úspěšně, stiskněte Import.


V okně Import poté zvolte Název balíku, kterým si označíte vložený soubor dat a stiskněte potvrdit.


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Našli jste odpověď?