Aktivity u subjektu zobrazují události z různých spisů, jejichž se účastní. Zaštiťují tak veškerou činnost, která je provázána se subjektem v časovém sledu.

Při odeslání vyúčtování a faktury z Manažera vyúčtování se email zapíše právě do aktivit subjektu, na který jsou doklady vystavovány. Ten ale musí mít tuto emailovou adresu uloženou mezi svými kontaktními údaji!

V tabulce je u jednotlivých aktivit uvedeno datum, typ a předmět aktivity. Mohou se také vyskytovat tagy se stavem. Na rozdíl od aktivit u spisů, pohledávek zde není možné přidávat nové aktivity!

Při kliknutí na danou událost se zobrazí více podrobností. Aktivity je možné na této kartě dále upravovat. Každá aktivita má jiný formulář, například detail úkonu vypadá takto:

Tlačítko pod tabulkou Načíst více slouží k zobrazení starších aktivit.

Události lze nalézt pomocí pole Vyhledat..., do kterého stačí zadat počátek hledaného názvu. Vyhledávání je také možné pomocí tagů, které rozdělují aktivity do několika hlavních kategorií (typů). Aktivní tagy, podle kterých probíhá vyhledávání jsou zobrazeny v levé části pole vyhledávání.

Aktivity lze nejen vyhledávat, ale také řadit. K tomu slouží sloupce v záhlaví tabulky. Na výběr je řazení dle data nebo typu události a to následně buďto vzestupně nebo sestupně dle směru šipky. Prvotní řazení je nastaveno sestupně podle data vzniku události.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Našli jste odpověď?