Kalendář slouží k přehlednému zobrazení úkolů, které byly vytvořeny ve spisech a u subjektů. Zároveň nám umožňuje třídit a zadávat nové úkoly přímo v prostředí kalendáře.

Kalendář nalezneme v levém hlavním menu pod položkou Úkoly a kalendář. Po rozkliknutí se zobrazí stránka s úkoly, kde zvolíme možnost Kalendář v horní sekci stránky.

Po kliknutí na kalendář se zobrazí aktuální pracovní týden, ve kterém uvidíte pouze své úkoly. O tom, jak zobrazit úkoly jiných uživatelů se dozvíte níže.

Kalendář lze zobrazit vždy za určité období. Délku období si zvolíme v pravém horním rohu kalendáře. Na výběr máme ze čtyř možností, kterými jsou den,

pracovní týden, týden a měsíc.

Po zvolení vyžadované délky období přepínáme mezi jednotlivými daty v levém rohu kalendáře.

Přidávání a správa úkolů

Přidat novou událost je možné přímo v kalendáři. Po kliknutí na konkrétní políčko kalendáře lze úkol pojmenovat, přiřadit mu spis a vybrat uživatele nebo tým, kterému je úkol určen.

Zobrazení, přidání štítku či úpravy jednotlivých úkolů provedeme kliknutím na políčko obsahující úkol. Jak funguje zadávání a editace úkolů se dočtete v článku Práce s úkoly od A do Z.

Po splnění úkolu se nám úkol nadále zobrazuje šedě.

Filtrování úkolů

Na levé straně kalendáře nalezneme možnosti filtrování úkolů. Filtrovat lze:

Podle štítků

Úkoly jsou barevně rozlišovány podle přidělených štítků. Ze seznamu zaškrtneme právě ty štítky, které si přejeme zobrazovat.

Podle uživatelů

Pomocí tohoto filtru si zobrazíme úkoly přiřazené vybraným uživatelům nebo týmům. Plánování se stává jednodušším.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Našli jste odpověď?