Nebankovní registr je unikátní nástroj, který zajišťuje komplexní zhodnocení bonity klienta kombinací externích a interních dat a to jak právnických tak fyzických osob. Výsledkem lustrace je získání externího posouzení vyžadovaného zákonem tzv. Certifikát úvěruschopnosti a doplnění / validaci dat, které Vám žadatel poskytl. O poskytnutí či zamítnutí definitivně rozhodne Váš další interní scoring, který zohledňuje další parametry.


Aktivace registru

Jako první musíte tuto integraci spustit, a to v Nastavení→Integrace→Nebankovní registr. Aktivace služby nic nestojí!


Provedení lustrace

Poté už můžete u všech subjektů s rodným číslem a IČ nebo kombinací data narození s celým jménem pod tlačítkem Info→Nebankovní-registr.cz - Scoring spustit lustraci. Evolio otevře nové okno, ve kterém máte základní informace, přímo z něj si můžete zobrazit detailní výpis na oficiálních stránkách Nebankovního registru.


Image Placeholder

To ale není všechno, Evolio zároveň založí úkon, který obsahuje soubor s výsledkem lustrace a ten můžete ihned odeslat např. věřiteli.


Image Placeholder

V PDF souboru je také odkaz na oficiální stránku Nebankovního registru s detailními informacemi, takže i věřitel si může ověřit výsledek. Proklik přes odkaz Detail lustrace již není brán jako provedení lustrace, takže za něj nic neplatíte!


Image Placeholder

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Našli jste odpověď?