Být transparentní je důležité pro budování vzájemné důvěry. Přes email nebo telefon sice vyřešíte vše potřebné, ale proč si neušetřit drahocenný čas? V Evoliu jsme vyhověli vašim přáním a umožnili spravovat vaše licence a fakturaci. Vidíte tak veškeré parametry licence, detaily fakturace, souhrn částek za využití hybridní pošty nebo rejstříku a to vše na jednom místě.

Zobrazit fakturaci služeb nebo spravovat své licence můžete jednoduše v Nastavení po rozkliknutí políčka Licence a fakturace.

Upozornění: Jedná se o betaverzi, tudíž některé služby jako změna licence či dobití kreditu prozatím není možné využívat. Děkujeme za pochopení.

Údaje týkající se licence tak máte pohromadě na jednom místě. V úvodu stránky vidíte typ vaší licence, základní parametry a jejich velikost. Mezi důležité vlastnosti patří maximální počet uživatelů nebo velikost úložiště. Překročení této hranice je následně označeno oranžově.

Kromě údajů o licencích zde naleznete souhrn částek za využití hybridní pošty nebo rejstříku Centrální evidence exekucí. Později bude možné také dobití kreditu.

V další sekci stránky najdete informace o fakturaci. Tlačítkem upravit můžete jednoduše změnit platební metodu, upravit údaje o odběrateli nebo začít používat jiný email pro zasílání faktur.

Vaše data jsou u nás v bezpečí, k citlivým údajům přistupujeme s velkou obezřetností. Zjistěte více o bezpečnosti.

Své dokumenty a databázi si můžete jednou za 6 měsíců bezplatně zálohovat. Pro stažení dokumentů do vašeho počítače stačí kliknout na tlačítko Zálohovat dokumenty. Na email vám poté přijde odkaz pro stažení, ten bude platný 14 dní.

Více informací o licencích naleznete v Ceníku.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Našli jste odpověď?