Licence a fakturace

V Evoliu dbáme na přehlednost, proto vše potřebné o Vaši licenci, fakturaci, využívání služeb a osobních datech najdete na jednom místě.

Kateřina Albrechtová avatar
Autor: Kateřina Albrechtová
Aktualizováno před více než týdnem

Licence a fakturace

Všechny důležité informace, týkající se předplatného najdete v Nastavení > Zobrazit další nastavení… > Licence a fakturace

V úvodu stránky vidíte okno, kde se nacházejí údaje týkající se Vaší aktuální licence. V této sekci vidíte základní parametry a jejich využití. Mezi podstatné vlastnosti patří zejména ukazatel počtu uživatelů, který značí kolik uživatelů je aktivních ve Vašem Evoliu a kolik jich můžete ještě přidat. Stejně je zobrazen počet praktikantů. Objem dat znázorňuje velikost, kterou Vaše data zabírají v Evoliu.

V případě, že chcete změnit licenci, kliknete vlevo dole na Změnit plán. V tabulce zvolíte nový plán a potvrdíte tlačítkem vybrat. Zjistěte více o změně plánu.

Kromě údajů o licencích zde naleznete např. ceny za využití hybridní pošty nebo rejstříku Centrální evidence exekucí. Později bude možné také dobití kreditu.

V další sekci stránky najdete informace o fakturaci. Naleznete tu informace o platební metodě, odběrateli a kontakt pro zasílání faktur.

Na konci stránky naleznete informace o tom, jak v Evoliu pracujeme s Vašimi osobními daty, dále možnosti zálohování dat a zrušení Vašeho účtu. Více o bezpečnosti.

Své dokumenty můžete zálohovat bezplatně jednou denně kliknutím na oranžové tlačítko Zálohovat dokumenty. Po kliknutí Vám na email přijde odkaz pro stáhnutí ZIP souboru. Odkaz pro stažení bude platný 14 dní.

Dále je možná kompletní záloha Vaší databáze, a to jednou za šest měsíců. Tu provedete kliknutím na zelené tlačítko Kompletní záloha. Častější kompletní zálohy jsou zpoplatněny. Více o tom jak zálohujeme data.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Dostali jste odpověď na svou otázku?