V dynamických záložkách si vytváříte vlastní políčka, do kterých následně zapisujete informace, pro které nebylo doposud v Evoliu místo. Máte tak přehledně uspořádané důležité informace na jednom místě. Navíc neomezujeme jejich počet na jeden případ. Fungují na stejném principu jako záložky u spisu.

Image Placeholder

Expirace údaje

Určité údaje chceme pravidelně kontrolovat, např. doručovací adresu u dlužníka. Proto je možné nastavit dobu expirace a Evolio poté bude na vypršenou expiraci uživatele upozorňovat. Při nejbližší příležitosti (tel. hovoru) by mělo dojít k ověření platnosti.

U každého údaje můžete nastavit za kolik dní se stane neplatným a musí dojít k jeho aktualizaci. Když u subjektu takový údaj je, má v panelu (i u případů) vedle svého jména oranžový zvoneček a stejně je označena záložka ve které se údaj nachází. K expiraci dochází na konci dne, takže údaj s expirací 13.2. bude označen až 14.2, protože vypršení platnosti nastává 13.2. v 23:59.

Image Placeholder

Na záložce je neaktuální údaj zvýrazněn oranžovým pruhem v políčku s hodnotou a ikona stopek také změní barvu na oranžovou.

Image Placeholder

Potvrzení platnosti

Po kontrole a případné aktualizaci hodnoty kliknete na ikonu stopek a potvrdíte, že je údaj aktuální. Tím začne znovu odpočítávání dnů do další expirace.

Image Placeholder

Vytvoření záložek

Celému postupu tvorby záložek se věnuje článek Tvorba vlastních záložek.


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Našli jste odpověď?