Pokud již delší dobu používáte kalendáře od společností Google nebo Microsoft Outlook, můžete do nich přenést také úkoly vytvořené v Evoliu, ať jste neustále v obraze. Z úkolu v kalendáři se dostanete také přímo do případu. 

Získejte odkaz

Jako první musíte mít odkaz pro kalendář, k tomu se dostanete přes Profil uživatele  v horní liště Evolia. Kliknutím na Získat odkaz pro kalendář  se Vám vygeneruje odkaz a ten zkopírujte. Každý uživatel má svůj jedinečný URL odkaz, takže nemusíte mít strach, že by někdo viděl Vaše úkoly a Vy zase jeho.   

Může nastat situace kdy se např. někdo nepovolaný dostal k Vašim datům v kalendáři. Pro větší bezpečí můžete do nového kalendáře vygenerovat nový odkaz, čímž ten starý pozbude platnosti.Microsoft Outlook

V horní liště kalendáře Outlook rozklikněte položku Otevřít kalendář→Z Internetu...Do okna, které se vám otevře vložte (Ctrl + v) URL adresu zkopírovanou z Evolia.V MS Outlook se synchronizace událostí provádí se zpožděním, které může být až 3 hodiny.

Google Kalendář

Po přihlášení do služby Kalendář  přejděte do Nastavení. Uvidíte nalevo v menu položku Přidat kalendář. Po rozkliknutí vyberte Pomocí adresy URL. Zde vložte URL odkaz zkopírovaný z Evolia. Úkoly přenesené do Google kalendáře se nemusí zobrazit ihned, kalendář se aktualizuje co 12 - 48 hodin.